Delicious - Save Button

Foliová reklama

Jako každá správná reklamní agentura máme k dispozici řezací plotr, na kterém dle Vaší grafiky vyřízneme ze samolepící folie téměř cokoli.

Reklama na vozidlaPolep auta

Velká část samolepící reklamy se aplikuje na automobily a jiné samohyby. V souvislosti s tím bychom rádi zmínili folie na ochranu laku a folie na změnu barvy vozu. Jsme autorizováni pro instalace folií BRUXAFOL. Mnoho otrhaných a ošoupaných žlutých vozidel taxislužeb dokládá, že není folie jako folie. Běžnou, byť kvalitní sedmiletou folii z vozidla po třech letech odstraníte pouze s nadlidským úsilím. Ve vytažených místech ráda praská. Nikoli však folie BRUXAFOL, které mají až dvojnásobnou tloušťku a zcela odlišné lepidlo.

Provádíme také NÁPADNÉ OBRYSOVÉ ZNAČENÍ VOZIDEL dle SMĚRNICE EU č. 76/756.

Tuningové folie

Součástí naší nabídky jsou i speciální dekorační "tuningové" folie, například oblíbené karbonové, zrcadlové, difrakční, opálové atd. Dokonce umíme některé folie aplikovat i pod lak.

Folie na textilFolie na textil

Folie umíme aplikovat i na textil. Zde se jedná o FLOCK (vzhled semiše) a FLEX (vzhled gumy), folie. Kromě těchto základních druhů folií, existuji také různé difrakční (laserové) a další druhy folii, s různě blýskavými efekty nebo např. vzhledu hadí kůže.

Zažehlování Flock a Flex folií

Aplikace folií na textil se provádí v zažehlovacím lisu. Tato technologie se používá v případech, kde je počet kusů textilu k potisku malý a sítotisk vychází vzhledem k nákladům na přípravu tisku příliš draho.